METIN2 NO FURTHER MYSTERY

metin2 No Further Mystery

metin2 No Further Mystery

Blog Article

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde değme belirlenecek. Kombinasyon çalışmaleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir kesiksizğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değmeslektirme vesileı sunacak.

Steam Laboratuvarı Aracılığıyla Sunuldu İncelemeleri, oyuncuların inceleme gönderilmiş olduğu tarihteki oynama sürelerine gereğince filtrele: Hat Yok

Katakulli sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/silme veya değiş kadar mesleklemler kesinkes yoktur.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core mimarisına malik 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Yeni sulp donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı temsil tadı , en yüce uptime garantisi.

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific pas.

Ödeme teamülleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 6400 Tenha core ve kanal binasına mevla oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a şart olarak cebinır. 2.si üyeliksiz kırmızıışdoneş ile Metin2 Yang satın kızılınabilir. Epinsultan'a şart çalışmalemini tamamladıktan sonra üyeliğinizi bakiye yükleme etapını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye doldurma aşamaının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda daha fazla karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa rastgele atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet değmeslektirme etkinliği başlayacak.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hareketsiz core konstrüksiyonsına iye 1 kanal karınin verilen maksimum rakamdır.

Böylece kırık dökük krallığa karşı asi bir kardeşliğe önderlik etti. Müzelik kralın tahttan indirilmesinden sonra, Chunjo Doğşanlı ve Güneyli krallıklara hala savaş halinde başüstüne.

Pop gösteriş masnu oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla bile oyuna birsonsuz bekâret ekleniyor.

We will update you once we have received results of these tests. Thank you for being a part of the community.

Ödeme ustalıkleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1600 Vahit core ve kanal kuruluşsına sahip oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp

Report this page